fbpx

Hotel TOP Alexis

Информации

Локација: прекрасен хотел, идеален за семејни посети на сончевиот Лорет де Мар, во централно лоциран.
Опис: Хотелот на своите гости им нуди најразлични активности како за возрасни така и за деца…менувачница, лифт, интернет и сеф (со доплата), ресторан, бар, базен, две џакузи, солариум…
Сместување: Сите соби се климатизирани со балкон со поглед на базен, бања, фен за коса, директна телефонска линија.
Плажа: 200 м
Услуга: Полн пансион (FB+)

Галерија

Ценовник и Услови

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.

* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице

* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:

* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур

* Патничко здравствено осигурување

* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел

За резервација потребна е нерефундабилна уплата од 30% од вкупната цена, а до завршување на валидноста на актуелните ценовници треба да се затвори мин 50% од износот. Целосна доплата на аранжманот најдоцна 15 дена пред почетокот на аранжманските услуги.