fbpx

Hotel Top Pineda Palace

Информации

Локација: Хотелот e отворен во 2014 год. и се наоѓа на самата променада на Пинеда де Мар покрај море, со поглед на прекрасната песочна плажа.
Опис: Хотелот во својот состав располага со ресторан, бар, надворешен базен со летна тераса на покривот од хотелот, џакузи, сауна, фитнес сала, цнек бар, мини клуб за деца…
Сместување: Сите соби имаат балкон, клима уред, модерно опремена бања со када, сателитска ТВ, телефон, мини бар.
Плажа: 20 м
Услуга: Полн пансион (FB)
(AR)

Галерија

Ценовник и Услови

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.

* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице

* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:

* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур

* Патничко здравствено осигурување

* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел

За резервација потребна е нерефундабилна уплата од 30% од вкупната цена, а до завршување на валидноста на актуелните ценовници треба да се затвори мин 50% од износот. Целосна доплата на аранжманот најдоцна 15 дена пред почетокот на аранжманските услуги.