fbpx

H TOP Summer Sun

Информации

Локација: Хотелот се наоѓа на шеталиштето Маритим во Санта Сузана – Маресме.
Опис: Одличен семеен хотел, располага со 2 базени за возрасни и 1 детски базен. Тераса за сончање со чадори за сонце и лежалки, секојдневна анимација.
Сместување: Сите соби се климатизирани со балкон, бања со када или туш кабина, фен за коса, мини бар, директна телефонска линија, сеф и Wi – fi со доплата.
Плажа:70м
Услуга: Проширен Полн пансион (FB+)
http://www.htophotels.com/summersun/en/
(AR)

Галерија

Ценовник и Услови

ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА:

* 7/10 ноќевања на база наведената услуга.

* Авионска карта на релација Скопје – Барселона – Скопје со 1 парче чекиран багаж (до 20кг) и 1 парче кабински багаж (макс. Димензии 56х45х25) по лице

* Организиран трансфер аеродром – хотел – аеродром во Шпанија

ЦЕНАТА НЕ ВКЛУЧУВА:

* Аеродромски и административни такси во износ од 60еур

* Патничко здравствено осигурување

* Туристичка такса – се плаќа директно на рецепција во хотел

За резервација потребна е нерефундабилна уплата од 30% од вкупната цена, а до завршување на валидноста на актуелните ценовници треба да се затвори мин 50% од износот. Целосна доплата на аранжманот најдоцна 15 дена пред почетокот на аранжманските услуги.