fbpx

Rila 4*

Информации

Сите дополнтелни информации и фотографии можете да ги погледнете на официјалната веб-страна на хотелот: www.rilaborovets.com

Галерија

Ценовник и Услови

▪ Појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, ски гардеробер, интернет, паркинг

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Деца до 1.99 год, со 2 возрасни – бесплатно

Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :