БОРОВЕЦ | Hotel Festa Winter Palace 5*

Информации

Локација : 150 м од ски лифт
Супер луксузен хотел сместен во прекрасна борова шума.Со својот уникатен стил и мебел претставува комбинација на првокласна услуга и софистициран луксуз. Во склоп на хотелот има 2 ресторани, виски и караоке бар, 2 конферентни сали.
СПА Центар : внатрешен базен, сауна, парна бања, руска бања, релакс соба, романтична када, голем избор на терапии за лице и тело.

Галерија

Ценовник и Услови

BED & BREAKFAST / EUR 15.12.2023
21.12.2023
22.12.2023
27.12.2023
28.12.2023
29.12.2023
30.12.2023
01.01.2024
02.01.2024
25.01.2024
26.01.2024
03.03.2024
04.03.2024
09.04.2024
DELUXE  
 
DOUBLE ROOM 150 187 155 299 234 257 150
DBL 2+1 CHD (0-3,99) 150 187 150 299 234 257 150
DBL 2+1 CHD (4-13,99) 173 215 173 343 269 296 173