Вила ЛИНА - Метаморфози

Информации

Поминете ги сончевите првомајски и велигденски денови на море! 

Сместувањето е во трикреветни студија или четирикреветни амартмани и студија кои сите имаат просторна тераса, целосно опремена кујна за ваши потреби, клима, ТВ, интернет, фен...

Изберете го посакуваниот период на престој со 3 или 5 ноќевања и почнете го летото на МОРЕ.

Галерија

Ценовник и Услови

ТЕРМИН ОД:

01.05-06.05.2024

НОЌИ

1/3 студио (море)

1/4 студио (море)

1/4 апартман (странично море)

1/4 апартман (море)

По лице со вклучен превоз

3

89

99

109

119

5

109

129

134

149

Вклучено во цената:

- 3 или 5 ноќевања 

- Шопинг во Солун (по договор, за клиентите кои користат превоз)

Не е вклучено во цената:

-Факултативен излет крстарење околу Атос - 33 евра по лице

-Ручек на плажа со суфлаки и пиво.- 10 евра по лице

-Велигденски ручек во таверна- цена дополнително

-Туристичка такса 1,50 евра  по соба од ден 

ПРЕВОЗ:
* Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација, до влезот на вила Лина;
* Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот;

* Агенцијата, распоредот на седење во автобусот го прави 2 дена пред датумот на поаѓање;

* Кога патникот уплаќа превоз, тоа значи дека има обезбедено седиште во превозното средство, а доколку сака да резервира одредено седиште, тоа може да го направи со доплата од 10 евра по лице. Првиот ред на седишта е резервиран за персоналот;