Маурициус

Информации

ИНДИВИДУАЛНА ПОНУДА ЗА МАУРИЦИУС

Рајски остров исполнет со неверојатни пејзажи, вкусови, егзотика, романтика, авантура...

Индивидуални пакет аранжмани со вклучен авионски превоз и трансфери. 

АВИОН • ХОТЕЛ • ТРАНСФЕРИ

За влез на Маурициус повеќе НЕ е потребно тестирање за Ковид-19, доставување докази за вакцинација, или неколкудневна изолација. Маурициус е целосно отворен за посета! 

Галерија

Ценовник и Услови

Лоциран во Индискиот Океан во јужната планетарна хемисфера, близу Мадагаскар, Маурициус е едно од оние места кои фасцинираат, се вовлекуваат под кожа и ќе ве натераат да се чувствувате магично. Километри на недопрено крајбрежје, рајски плажи со бел песок, тропски шуми, планини, најлуксузни хотели и одморалишта, терени за голф, сафари паркови ... Сите убавини и содржини не ги оставаат рамнодушни ниту најпребирливите посетители. A кога ќе го посетите, нема да можете да верувате дека е вистински.

Побарајте пакет аранжман за Маурициус - контактирајте не за детална и комплетна понуда, персонализирана и адаптирана на Вашите потреби и можности.

Понудата за Маурициус е обемна! Ве молиме контактирајте не за да подготвиме персонализирана предлог понуда за Вашето патување.

Адреса: Ул. Никола Вапцаров, бр. 12 - Скопје
 
Е-маил: info@travelx.mk
 
Viber&WhatsApp: +389(0)70 404 515
 
Контакт:
+389(0)2 311 1188
+389(0)70 404 515