Hotel Simeon 3* Метаморфозис

Информации

Чист воздух, сончево време, вкусна храна, многу насмевки се само дел од чуствата кои ќе ви ги рабуди Хотел Симеон за време на велигденските празници!

Галерија

Ценовник и Услови

Цените се по лице за 5 ноќевања на базата наведена во табела!

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ Скопје-Халкидики-Скопје:

* 45 € возрасни

* 35 € деца од 2 - 12 години

* БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште)

ПРЕВОЗ:
* Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот;

* Агенцијата, распоредот на седење во автобусот го прави 2 дена пред датумот на поаѓање;

* Кога патникот уплаќа превоз, тоа значи дека има обезбедено седиште во превозното средство, а доколку сака да резервира одредено седиште, тоа може да го направи со доплата од 10 евра по лице. Првиот ред на седишта е резервиран за персоналот;