Sun Palace 4* - Сончев брег

Информации

ALL INCLUSIVE 

две деца до 13,99г + едно до 6г - БЕСПЛАТНО !!!

Хотелот „Sun Palace 4*“ се наоѓа на 100метри од плажа и е многу добар избор за All Inclusive одмор на Сончев Брег, за оние кои сакаат да бидат во центарот на забавата. Блиску е до сите ресторани и атракции што ги нуди комплексот. Во близина има банки, продавници, ресторани.  Хотелот е погоден за семеен одмор.

Ресторанот на хотелот Sun Palace 4* е простран, со тераса и таму се служи појадок, ручек и вечера на шведска маса. Има бар каде се служат разновидни алкохолни и безалкохолни пијалоци и коктели. Во сите соби има мини бар, кабелска ТВ, фен за коса.

Галерија

Ценовник и Услови

 Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

01.06.2023 - 15.06.2023 06.09.2023 - 30.09.2023

    ALL INCLUSIVE

16.06.2023 - 02.07.2023   24.08.2023 - 05.09.2023 

ALL INCLUSIVE

03.07.2023 - 23.08.2023  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба   35 €
43 € 49 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

Капацитет на сместување:
Двокреветна соба - 2 возрасни+2 деца  до 13,99 г. или 3 возрасни+1 дете до 13,99 г или 4 возрасни
 
Попусти:
Две деца до 13.99 години - БЕСПЛАТНО во двокреветна соба
Трет и четврт возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба - 30% попуст на регуларната цена
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ И ТА Травеликс