ПАМПОРОВО | Complex Kamelia 4*

Информации

Комплексот е отворен преку целата година и нуди сместување во луксузни апартмани со една спална, две спални и три спални соби, опремени со се што ви треба за совршен одмор. За љубителите на зимските спортови обезбедена е скијачка гардероба со директен пристап до скијачката патека број 7, а за деца од 4-9 години има единствена ски-градинка.

Ценовник и Услови

 
 
ROOM ONLY / EUR 01.12.2023
15.12.2023
16.12.2023
26.12.2023
27.12.2023
01.01.2024
02.01.2024
06.01.2024
07.01.2024
20.01.2024
21.01.2024
04.03.2024
05.03.2024
12.04.2024
1 BEDROOM APARTMENT  
 
APARTMENT 2 AD 83 119 174 119 101 119 83
APARTMENT 2 AD+EXTRA BED 116 167 243 167 141 167 116
2 BEDROOM APARTMENT  
 
APARTMENT 4 AD 135 202 296 202 156 202 135
APARTMENT 4 AD+EXTRA BED 162 243 355 243 187 243 162

 

Доплата за  појадок 12 € за возрасни, 9 € за деца

Доплата за полупансион 30 € за возрасни, 22 € за деца

ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО КОРИСТЕЊЕ НА:

Внатрешен базен, фитнес, ски гардеробер, детски кат, WIFI, Зона за релаксација.