БОРОВЕЦ | Hotel Rila 4*

Информации

Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски патеките, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во состав на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар.

Галерија

Ценовник и Услови

 
HALF BOARD / EUR 16.12.2023
22.12.2023
23.12.2023
05.01.2024
06.01.2024
26.01.2024
27.01.2024
09.02.2024
10.02.2024
23.02.2024
24.02.2024
08.03.2024
09.03.2024
12.04.2024
SIGNATURE TWIN ROOM RESORT VIEW  
 
DOUBLE ROOM 184 312 213 228 312 228 184
DBL 2+1 CHD (0-1,99) 184 312 213 228 312 228 184
DBL 2+1 CHD (2-11,99) 205 340 241 257 340 257 205
SIGNATURE TWIN ROOM SLOPE VIEW  
 
DOUBLE ROOM 202 351 231 247 351 247 202
DBL 2+1 CHD (0-1,99) 202 351 231 247 351 247 202
DBL 2+1 CHD (2-11,99) 223 379 260 275 379 275 223

 Во цената е вклучено : појадок и вечера по лице на ден, користење на внатрешен базен 25м, џакузи, сауна, парна бања, турска бања, cryo cabin, релакс соба, фитнес, интернет, паркинг, детско катче (15ч-23ч) и игротека за деца од 3-7г (бесплатно 2 часа во екот на денот), ски гардероба.