Metamorfosi Apartments - Метаморфози

Информации

Метаморфозис Апартманите е комплетно реновирани и се наоѓаат во мирното место Метаморфози, со нови бањи и мебел. Сместувачките единици се уредни, чисти и комплетно опремени со се што е потребно за пријатен и квалитетен одмор. Се наоѓаат на околу 300 метри од плажа но во неворајтно пријатна сенка од боровата шума! 

Галерија

Ценовник и Услови

ТЕРМИН ОД:

01.05-06.05.2024

НОЌИ

1/4 студио

1/4 апартман

По лице со вклучен превоз

5

139

149

Вклучено во цена:

- 5 ноќевања во студио/апартман по лице со вклучен превоз

-Шопинг во Солун (по договор, за клиентите кои користат превоз)

Не е вклучено во цена:

-Факултативен излет крстарење околу Атос - 33 евра по лице

-Ручек на плажа со суфлаки и пиво.- 10 евра по лице

-Велигденски ручек - цена дополнително

-Туристичка такса 1,50 евра  по соба од ден 

ПРЕВОЗ:
* Превозот со автобус се извршува до туристичката дестинација;

* Доколку патниците користат сопствен превоз, цената се намалува за 20 еур.

* Патниците самостојно го пренесуваат својот багаж од местото на запирање до објектот;

* Агенцијата, распоредот на седење во автобусот го прави 2 дена пред датумот на поаѓање;

* Кога патникот уплаќа превоз, тоа значи дека има обезбедено седиште во превозното средство, а доколку сака да резервира одредено седиште, тоа може да го направи со доплата од 10 евра по лице. Првиот ред на седишта е резервиран за персоналот.